Assassin's Creed

Assassin's Creed Legacy Ankle Socks

Kolekcja Assassin’s Creed Legacy właśnie powiększyła się o kolejny fanowski gadżet. Nowe akcesorium, skarpetki do kostki, łączą się w symbol starożytnego bractwa asasynów i przypominają o ich powołaniu.Misja wydaje się trudna, ale cel jest jasny - obie połówki łupu ilustrują to doskonale.Skarpetki z serii Assassin's Creed LegacyRozmiar uniwersalny (39-46)Skład - bawełna 80%, poliamid 15%, elastan 5 %Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce!

Assassin's Creed Legacy Socks

Okruchy cyfrowego świata asasynów powracają z kolekcją upamiętniającą dotychczasowe przygody. W serii Legacy znajdziecie między innymi skarpetki z różnymi wariantami znanego symbolu skrytobójców. Wielkie dziedzictwo animusa zamknięto tu w małej, acz pojemnej, formie. Stonowane kolory i subtelna aplikacja oddają powagę dwunastoletnich zmagań z templariuszami.Skarpetki z serii Assassin's Creed LegacyRozmiar - uniwersalny (39-46)Skład - 80% bawełna, 15% polamid, 5% elastanZaprojektowano i wyprodukowano w Polsce!

Assassin's Creed Valhalla Ankle Socks

W Uniwersum Assassin's Creed nadeszła era wikingów i od razu w skarbcu geeka pojawiły się nowe gadżety. Wśród nich znajdziecie skarpetki ze skrytobójczym symbolem “Valhalli”, które zapowiadają czas topora. Złup i dołącz do ekipy Eivora, aby kroczyć dumnie w otwartym świecie mrocznych wieków.Skarpetki z serii Assassin's Creed ValhallaRozmiar - uniwersalny (39-46)Skład - 80% bawełna, 15% polamid, 5% elastanZaprojektowano i wyprodukowano w Polsce!