Cable Guy

Ahsoka Tano Cable Guy

Ahsoka Tano: Kryptonim: Fulcrum. Ocalała z Rozkazu 66, wrażliwa na siłę przywódczyni i inspiracja dla wszystkich, którzy sprzeciwiają się Imperium, dołącza do naszej niezwykle popularnej serii Cable Guy. Występująca w Mandalorianach, Ahsoka jest wojowniczką o pokój i sprawiedliwość w galaktyce. Ahsoka może obsługiwać większość kontrolerów do gier, smartfonów i innych urządzeń, które umieścisz na systemie REST pod jej opiekuńczym spojrzeniem.

Batman Cable Guy

Legendarny Batman, obrońca Gotham City. Od stóp do głów w swoim charakterystycznym stroju nietoperza, prezentując imponującą siłę fizyczną i niepowstrzymaną determinację, Batman utrzyma Twój kontroler do gry, smartfon lub cokolwiek innego, co zmieścisz w jego rękach, wykorzystując ogromną siłę woli. On nie ma żadnych ograniczeń.

polecany
Batman Signal Ikon

Jak powiedział kiedyś Batman "Wszystko jest niemożliwe, dopóki ktoś tego nie zrobi". Stworzony z eleganckim, czarnym designem i wyposażony w sygnał nietoperza, jeden z najbardziej znanych symboli w historii komiksu, Batman Ikon przynosi nowe światło, ratując twoje telefony, kontrolery i każdy inny przedmiot, który zdecydujesz się umieścić w opatentowanym systemie R.E.S.T. Elegancka ciemna kolumna jest ozdobiona wizerunkiem miasta Gotham, a wszystko to jest podświetlone charakterystycznym dla Batmana żółtym światłem wzdłuż krawędzi, a także umożliwia jednoczesne ładowanie urządzeń elektronicznych.

Black Panther Cable Guy

Król Wakandy z uniwersum Marvela, Black Panther, jest gotowy do walki z wrogami. Black Panther może pochwalić się olimpijską siłą, refleksem i umiejętnościami podczas trzymania większości kontrolerów do gier, smartfonów i innych urządzeń, które zmieścisz w jego dłoniach.

Boba Fett Cable Guy

Wprost z pełnego akcji serialu The Mandalorian na Disney+, znany łowca nagród Boba Fett dołącza do naszej niezwykle popularnej i oficjalnie licencjonowanej serii Cable Guys. Cichy, groźny i gotowy na wszystko, Boba Fett może obsługiwać większość typów kontrolerów do gier, smartfonów lub cokolwiek innego, co uznasz za wystarczająco cenne, aby oddać pod jego ochronę.

Captain America Cable Guy

Znany ze swojego kodeksu moralnego i niezachwianej lojalności wobec swojego kraju, Captain America obsłuży większość kontrolerów do gier, urządzeń mobilnych i cokolwiek innego, co możesz zmieścić w jego dłoniach. Z ekstremalną odwagą i duchem latania, Kapitan będzie Cię bronił.

Chewbacca Cable Guy

Twój wysoki i inteligentny przyjaciel prosto z Gwiezdnych Wojen, Chewbacca TM, czyli "Chewie", jest tutaj, aby służyć Ci jako drugi pilot i jako część naszej niezwykle popularnej serii Cable Guys. Umieść na jego futrzanych pazurach większość kontrolerów do gier, smartfonów i innych urządzeń, a on będzie ich bronił. Nigdy nie boi się okazywać swoich uczuć, uważaj na jego potężny ryk Wookiee.

COD Ghost Warfare Cable Guy

Prosto ze świata Call of Duty, członek Task Force 141 porucznik Simon „Ghost” Riley, który właśnie uratował Johna Price'a z Gułagu. Wyposażony w niesamowicie kultową kominiarkę z czaszką i niezawodny zestaw słuchawkowy, Ghost jest częścią naszej niezwykle popularnej serii Cable Guys i pomieści większość rodzajów kontrolerów do gier, telefonów komórkowych lub wszystkiego, co zmieścisz w jego rękach.

Crash Bandicoot 4 Cable Guy

Nadchodzi nieustraszony Crash ze światowej sławy gry Crash Bandicoot i dołącza do Naszej niezwykle popularnej serii Cable Guys. Tornado torbacza, przeczące grawitacji lub inaczej Crash Cable Guy stoi z uniesionymi rękami, gotowy do trzymania większości rodzajów kontrolerów do gier, smartfonów lub wszystkiego, co zmieści się w jego rękach. Nie zapomnij ukryć Owocu Wumpa przed umieszczeniem Crasha w swoim domu.