hity

To się łupiło, czyli hity 2018 roku

Planujemy tegoroczną falę łupów i mamy nadzieję, że także tym razem trafimy w Wasze gusta. Póki co kompletujemy listę fantów, które wejdą do tegorocznego zestawienia, ale na ten moment przyjdzie chwilę poczekać. Zanim więc nastanie wspomniane “nowe”, chcemy przypomnieć Wam gorące hity z zeszłego roku, zarówno te z rzutu wiosennego, jak i świeżutkie gadżety z zimowej dostawy.

czytaj dalej
sekiro

Najciekawsze gry 2019 roku - część I

Rok 2019 zaczynamy przeglądem nadchodzących, premierowych tytułów ze świata gier. Jak zawsze w tym temacie, czeka na Was wiele emocjonujących przygód oraz ciekawych rozwiązań fabularnych, graficznych i technicznych. Rozsiądźcie się wygodnie i startujemy z pierwszą, noworoczną odsłoną kwartalnika dla graczy.

czytaj dalej
prezenty

Przegląd świątecznych łupów!

Przed nami ostatnia prosta do Świąt i choinkowych prezentów. Dla tych, którzy lubią żyć na krawędzi i zakup giftów zostawiają sobie na ostatnią chwilę, przygotowaliśmy przegląd łupów z nowej, zimowej dostawy. Być może zainspirujecie się naszymi pomysłami lub po prostu, któryś z nich wykorzystacie.

czytaj dalej
endgame

Wyczekiwane premiery filmowe w 2019!

Cześć! Nie da się ukryć, że dobiega końca całkiem satysfakcjonujący, kinowy rok. Wcale nie chcemy odpoczywać od wrażeń z wielkiego ekranu! Nieustannie więc wypatrujemy kolejnych nowości. Tak to już jest z interesującym nas gatunkiem filmowym, że zawsze jesteśmy zawieszeni, gdzieś pomiędzy gorąca premierą a ekscytąjącą zapowiedzią. A do tego filmy o superbohaterach, które tak lubimy i na które tak czekamy są po prostu coraz lepsze (najczęściej).

czytaj dalej
Newsletter