Niskie ceny na ferie zimowe!

Z okazji ferii zimowych Good Loot przecenił licencjonowane czapki, bluzy i skarpety z najlepszych gier wideo takich jak World of Tanks, czy Dying Light 2. Do promocji dorzucono również kubki, co by móc pić rozgrzewające napoje z fanowskiego gadżetu i mnóstwo POPów, od najlepszych figurek z Harrego Pottera i Marvela, po Pokemony i Boruto.

czytaj dalej

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Puzzli promocjami!

Good Loot świętuje Dzień Puzzli, oferując puzzle ze swojej kolekcji w cenach obniżonych nawet o 40%! Promocją objęte są wszystkie zestawy ze skarbca Good Loot: seria Gaming z bestsellerowym wzorem The Witcher: Geralt & Ciri, Gaming Premium, w których oprócz puzzli znajdziecie też worek i plakat, Imagination z obrazami m.in. Tytusa Brzozowskiego i Rocha Urbaniaka, puzzle z Thorgalem oraz te dla dzieci ze wzorami z np. Spyro i Crasha!

czytaj dalej

Christmas SALE w Good Loot!

Przedświąteczna promocja w Good Loot to mnóstwo fantastycznych gadżetów i puzzli w cenach obniżonych nawet o 75%! W promocji znajdują się bestsellerowe produkty takie jak Puzzle Assassin's Creed Legacy, ale także nowości jak Puzzle The Witcher Dark World, czy kubek z Thorgala. Ponadto Funko Popy, stojaki Cable Guy, skarpety i jeszcze więcej wyjątkowych produktów, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla gracza, prezent dla fana Pokemonów, czy prezent dla miłośników puzzli.

czytaj dalej

Nowości puzzlowe

Puzzlowe nowości w Good Loot! Call of Duty i puzzle dla najmłodszych!Call of Duty: Modern Warfare II, Call of Duty Warzone Pacific, Spyro: Reignited Trilogy, Crash Bandicoot 4: It's About Time, Crash Team Racing: Nitro-Fueled

czytaj dalej