mickey1140

Myszka Miki w naszym asortymencie

W dzisiejszym wpisie chcemy pokazać Wam kilka produktów spod bandery Disneya. Głównym bohaterem tej linii gadżetów jest Myszka Miki… i jej jubileusz. Jedna z najsłynniejszych animowanych postaci obchodziła w zeszłym roku okrągłe 90-te urodziny. Z tej właśnie okazji nasz skarbiec wzbogacił się o licencjonowane, kolekcjonerskie łupy z jej udziałem.

czytaj dalej
aevndzers1140

Marvel w promocyjnych cenach!

Jak Wasze nastroje w obliczu ostatecznego starcia z Thanosem? “Wojna bez granic”, która pochłonęła już połowę istnień, rozpocznie się przedpremierowo 24 kwietnia. Czy konflikt zakończy się pomyślnie dla drużyny Avengersów? Czy uda się przywrócić do życia stracone istnienia? Czy filmowe uniwersum odzyska równowagę sprzed “Infinity War”? Tyle pytań czeka na rozstrzygnięcie! Wystarczy już tylko odrobina cierpliwości i wszystko stanie się jasne. Niebawem będzie można w spokoju opłakiwać utraconych superbohaterów lub świętować ich zwycięstwo.

czytaj dalej
celebrationSW2019

Star Wars Celebration 2019 - co warto wiedzieć

Dobiegło końca wielkie święto fanów Gwiezdnej Sagi. Między 11 a 15 kwietnia spłynęła na nas lawina wiadomości z uniwersum Star Wars, a to za sprawą imprezy Star Wars Celebration. Śledziliście na bieżąco wszystkie panele tematyczne? Jeśli tak - poniżej znajdziecie podsumowanie z najważniejszymi informacjami, jeśli nie - z wpisu dowiecie się o najgorętszych newsach.

czytaj dalej
vader pop

HITY WIOSNY. Nowe produkty 2019!

Świetna wiadomość! Dziś zapowiedź wiosennych nowinek w arsenale Good Loota. Od przyszłego tygodnia będziecie mogli łupić najnowsze gadżety z geekowskich, licencjonowanych kolekcji. Tym razem postawiliśmy na mnogość produktów z przeróżnych uniwersów, tak więc liczymy, że każdy znajdzie w nowej partii łupów coś dla siebie.

czytaj dalej
Newsletter