thanosyblogowe

Świat po Infinity War i nowe gadżety!

Mamy nadzieję, że sumiennie odrobiliście zadanie domowe i jesteście już zaznajomieni z fabułą trzeciej części Avengersów. Zaraz postaramy się zaktualizować stan Waszej wiedzy na temat uniwersum Marvela “po wielkiej wojnie” a przed czwarta odsłoną serii. Jeśli jednak zgłaszacie nieprzygotowanie do tematu, to pragniemy Was ostrzec, że poniżej znajdziecie kilka istotnych spoilerów...

czytaj dalej

Nowe Łupy Hana Solo

Wracamy z informacjami o nowych łupach! Ponieważ maj należy do Hana Solo, w dzisiejszym rzucie produktowym pokażemy Wam kilka gadżetów powiązanych z najsławniejszym przemytnikiem z odległej Galaktyki.

czytaj dalej
maj rzut

Uwaga! Nowe Łupy!

Cześć. Planowany zrzut nowych produktów właśnie trwa. Przygotowaliśmy dla Was małą zapowiedź tego, co już możecie znaleźć na naszej stronie. Krótki przewodnik - w trzech punktach - pomoże Wam zorientować się czego szukać wśród świeżej dostawy gadżetów.

czytaj dalej
iw44

7 powodów dlaczego nie możemy doczekać się Infinity War!

Nowa odsłona przygód Avengersów nadciąga do kin. Polska premiera filmu Infinity War przypada na 26 kwietnia, a szczęśliwcy którzy załapią się na pokazy przedpremierowe zobaczą widowisko Marvela jeszcze szybciej. Im bliżej pokazów kinowych, tym bardziej robimy się niecierpliwi, dlatego też postanowiliśmy na ostatniej prostej podsumować powody, dla których warto wybrać się na Infinity War.

czytaj dalej
Newsletter