O Nas

O Nas

Skarby


Zapraszamy na łowy! Specjalnie dla Was zgromadziliśmy w jednym miejscu wspaniałe łupy z różnych światów i epok.

 

Przed Wami same niezłe kąski – koszulki, czapki, torby, akcesoria związane z Waszymi ulubionymi bohaterami. Całe skrzynie pełne przygód!


Good Loot to ukłon w stronę fanów kultury popularnej, miłośników bohaterów ze świata gier i kinematografii.

 

To gwarancja jakości i dostępu do oryginalnych produktów. To drogocenne łupy, które zgarniecie w sklepach Media Markt, Saturn oraz muve.pl.

 
Nadszegł czas przygód, farmienia na potęgę, odkrywania skarbów – zróbcie lepiej miejsce w ekwipunku!
 


Mamy dla Was łupy z uniwersów: Pokemon, Marvel, Warhammera, DC Comics, Mafii 3, Fallout®, Star Wars, Gears of War czy Playstation i Assassin's Creed.

   

 

Marka Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. Już teraz w wspaniałej ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout®, Assassin’s Creed, Uncharted, Mafia III, Gears of War czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Marvel, DC Comics, Star Wars, Pokemon czy Warhammer.

A to tylko przedsmak tego co na Was czeka! Tworząc nowe kolekcje chcemy uważnie wsłuchiwać się w Wasze głosy tak, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy. Mamy nadzieję być częścią magii jaką tworzą i spełnić Wasze „geekowe” marzenia.

Warhammer Fantasy Battle oraz Warhammer 40.000 to obecnie najpopularniejsze na świecie figurkowe systemy bitewne, w które od lat zagrywają się fani klimatów fantasy i SF. Wysoka  jakość wykonania figurek tworzących armie dowodzone przez każdego z graczy oraz ogromne bogactwo uniwersów Warhammera sprawiły, że przez lata gry te urosły do rangi kultowych. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się poświęcić im pierwszą dedykowaną linię produktów Good Loot.