Assassin's Creed

Assassin's Creed Chrome Mug

Bracia gracze od lat dołączają do elitarnego zakonu skrytobójców. Asasyni nie ustają w swoich cyfrowych bojach, wciągając kolejnych wyznawców w nowe przygody. Świat Assassin's Creed wydaje się nie mieć granic. Twórcy wciąż proponują fanom nowe wątki, nowe czasy i nowe terytoria. My natomiast proponujemy kolejny licencjonowany gadżet z tej serii. Chromowany kubek z logo zakonu, błyszczący niczym wirtualny artefakt, świetnie sprawdzi się jako łup dla fana serii Assassin's Creed. To po prostu idealny kubek na kawę podczas nocnego grania.Kubek z serii Assassin's CreedPojemność - ok. 300 mlUwaga - Myć ręcznie. Nie należy myć w zmywarce!

Assassin's Creed Glass

Skrytobójcze uniwersum przyciąga fanów od 2007 roku, kiedy to pierwszy raz Desmond Miles przeniósł się w czasie przy pomocy animusa. Teraz jedna z najpopularniejszych serii gier wszech czasów powraca. Stylowe szkło i charakterystyczne logo Assassin's Creed połączyły się w kształt smukłej szklanki. Zestawienie matowych i błyszczących elementów tworzy zgrabny łup, a ostry nadruk zachwyca prostotą. Szata graficzna utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Z przejrzystymi elementami szkła kontrastuje jedynie biały mat, jako zwieńczenie całości. Na zdrowie bracia asasyni!Szklanka z serii Assassin's CreedPojemność - ok. 350 mlUwaga - Myć ręcznie. Nie należy myć w zmywarce i nie używać w mikrofali

Assassin's Creed Legacy Heat Reveal Mug

Kubek z aplikacją termoaktywną dołączył do kolekcji Assassin’s Creed Legacy pod banderą Good Loota. Chcecie zobaczyć, jak ulubieni bohaterowie wyłaniają się z mroku? Wystarczy wlać do kubka gorący napój, aby odkryć tajemnice nowego akcesorium. W ten sposób czarna aplikacja, z czerwonym logo uniwersum, ujawni portrety asasynów wykonane w streetartowym stylu.Kubek ceramiczny z aplikacją termoaktywną z serii Assassin's CreedPojemność ok. 520 mlUwaga - Myć ręcznie.Nie należy myć w zmywarce!

polecany
Assassin's Creed Valhalla - Eivor Heat Reveal Mug

Assassin’s Creed Valhalla to marka, którą uwielbiamy w naszym skarbcu Good Loot. Tym razem, dorzucamy kolejny skarb dla fanów serii - Kubek zmienia aplikację pod wpływem temperatury. Wlej do kubka ciecz gorącą jak krew Vikingów, a ujrzysz postać Eivor zarówno w męskiej, jak i żeńskiej odsłonie. Grafiki znikną razem z ostatnim łykiem Twojego napoju, ale legenda o nich pozostanie wiecznie żywa!Oczywiście wrócą z każdym kolejnym gorącym piciem! Pojemność 520 ml. to format dla najbardziej wytrwałych!Kubek ceramiczny z aplikacją termoaktywną z serii Assassin's CreedPojemność: 520 mlUwaga - Myć ręcznie.Nie należy myć w zmywarce!

Assassin's Creed Valhalla Heat Reveal Mug

Najnowsza odsłona serii Assassin's Creed przyniosła ze sobą nowe łupy. Tym samym kolekcja Good Loota powiększyła się o kilka zacnych akcesoriów, między innymi o kubek z aplikacją termoaktywną. Gadżet wystarczy wypełnić gorącym płynem, aby przywołać opowieść o walecznych wikingach. Używaj kubka zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem, a mroczne dzieje świata wyjawią Ci swe tajemnice. Skål!Kubek ceramiczny z aplikacją termoaktywną z serii Assassin's Creed.Pojemność - ok. 450 mlUwaga - Myć ręcznie.Nie należy myć w zmywarce!

Assassins Creed Mug

Assassin’s Creed to połączenie opowieści o asasynach z futurystyczną wizją rozwoju inżynierii genetycznej dającej dostęp do pamięci przodków. Świetny pomysł - doceniony przez graczy. Sięgając do wiktoriańskiego rozdziału tej opowieści, zorganizowaliśmy dla fanów kubek z ukrytym ostrzem. Wirtualna przygoda Syndicate wprowadza do gry Jacoba Frye’a i to jego ekwipunek widnieje na ceramicznym akcesorium. Koniecznie musicie wpaść na kawę do skrytobójczego uniwersum!Kubek ceramiczny z serii Assassins CreedPojemność - ok. 300 mlUwaga - Myć ręcznie.Nie należy myć w zmywarce!

Assassins Creed Travel Mug

Podróżny kubek z uniwersum Assassin’s Creed właśnie zameldował się w naszym składzie łupów i już wskakuje na listę ulubionych produktów ze skrytobójczej sagi. Wspaniale zaprojektowane i wykonane logo na zimnym srebrze kusi, aby sięgnąć po ten mistycznie piękny przedmiot. Artefakt ze świata asasynów jest już gotowy do łupienia.Podróżny kubek z serii Assasins CreedWykonany ze stali nierdzewnejPojemność - ok. 450 mlUwaga - Myć ręcznie. Nie należy myć w zmywarce! Nie nadaje się do mikrofali.