avg-inf

Superbohaterowie nadchodzą, czyli noworoczny przegląd filmów o herosach

09.01.2018

Witamy w 2018. Pierwszy wpis w nowym roku chcielibyśmy zadedykować nadchodzącym przygodom Waszych ulubionych superbohaterów. Będzie się działo. Dlatego też przygotowaliśmy kalendarium premier filmowych, których nie możecie sobie odpuścić.

 

  1. Black Panther (luty 2018)

Pierwszy tegoroczny film z uniwersum Marvela będziemy mogli zobaczyć w lutym. Zresztą trailery już od dawna hulają po sieci i w kinach. Chadwick Boseman jako Czarna Pantera wydaje się być strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza po wprowadzeniu tej postaci do kinowego świata w Civil War. Sama zapowiedź kinowa jest bardzo zachęcająca - wizualnie, muzycznie i aktorsko, ale czy film zadowoli fanów? Jesteśmy dobrej myśli.

 

  1. The New Mutants (kwiecień 2018)

Film od studia FOX, opowiadający historię pięciorga mutantów, którzy odkrywają swoje zdolności i ucieką z sekretnego laboratorium. Niektórzy fani X-Menów plotkują, że będzie to film o “dzieciach Logana”. My plotek nie słuchamy, tylko czekamy aż produkcja pojawi się w kinach. Łapcie trailer, który swoją droga, wygląda jak zapowiedź horroru.

 

 

  1. Avengers: Infinity War (maj 2018)

To chyba najbardziej wyczekiwana produkcja o superbohaterach tego roku. Nic dziwnego. Film wymagał nie lada zdolności organizacyjnych od twórców (i wielkiego budżetu), aby zgromadzić w jednym miejscu i jednym czasie największe gwiazdy filmowego uniwersum Marvela. Tym razem Avengersi zmierzą się z Thanosem, który jest niesamowicie mocarną postacią i chyba należy mu się osobny wpis na blogu… Do kolejnej części Avengersów na pewno jeszcze wrócimy, póki co zobaczcie zwiastun i przechodzimy dalej.

 

 

  1. Deadpool 2 (czerwiec 2018)

Powiedzieć, że Deadpool to komediowa produkcja o przygodach superbohatera, to duże uproszczenie. Kto oglądał pierwszą część w 2016 roku ten wie, o czym mowa. Kto jakimś cudem ten film odpuścił, powinien nadrobić zaległości do czerwca bieżącego roku. W tym czasie w kinach pojawi się kolejna odsłona anty-przygód Wade Wilsona, w którego wcieli się ponownie Ryan Reynolds. Szykujcie się na wysoki poziom absurdalnego humoru. Będzie przyjemnie!

 

 

  1. The Incredibles 2 (czerwiec 2018)

Znana rodzina superbohaterów powraca na duży ekran w drugiej odsłonie przygód. Iniemamocni 2 to bajka, na którą fani musieli czekać 14 lat. Pixarowi nie spieszyło się z wyprodukowaniem kontynuacji, ale to opóźnienie z pewnością można puścić w niepamięć, o ile animacja spełni oczekiwania. Po tylu latach - są spore.

 

 

  1. Ant-Man and the Wasp (lipiec 2018)

Wiemy, że tytułowi superbohaterowie będą walczyć ramię w ramię, aby odkryć tajemnicę z przeszłości. Po sieci krążą też plotki, że produkcji niebezpiecznie blisko będzie do komedii romantycznej. Pozostaje nam śledzić doniesienia i czekać na premierę.

 

  1. Venom, 5 (październik 2018)

Z komiksów Marvela wiemy, że Venom jest jednym z głównych przeciwników Spider-Mana. Z tym że Sony’s Marvel Universe nie wyprodukuje filmu ze Spider-Manem, gdyż bohater ten związany jest z Marvel Cinematic Universe. Jak więc potoczy się fabuła filmu? To póki co wielka niewiadoma, ale za to jakże intrygująca! A wiemy, że w tytułową rolę wcieli się Tom Hardy.

 

  1. X-Men: Dark Phoenix (listopad 2018)

W grudniowym numerze Entertainment Weekly znalazł się zarysowy opis zapowiadanej produkcji. Akcja Dark Phoenix rozgrywa się w latach 90. Mutanci z X-Men: Apocalypse urośli do rangi narodowych bohaterów. Ośmielony tym faktem Charles Xavier - wbrew rozsądkowi - wysyła podopiecznych na coraz niebezpieczniejsze misje. Podczas jednej z wypraw dochodzi do tragedii i w rezultacie Jean, zupełnie traci kontrolę nad sobą i swoimi mocami. Póki co - wiemy tyle, ale chetnie dowiemy się więcej!

 

  1. Aquaman (grudzień 2018)

Z końcem roku czeka nas podwodna perełka (oby!) od DC, czyli Aquamana z Jasonem Momoa. Prawdopodobnie dostaniemy w fabule bunt w świecie Atlantydy, jakieś problemy na powierzchni i piękną Amber Heard jako Merę.To tyle, albo aż tyle! Oczywiście będziemy podrzucać Wam nowe informacje na temat wymienionych produkcji i razem z Wami czekać na premiery kinowe. Zaglądajcie na bloga i fanpage Good Loota, a w międzyczasie złupcie sobie jakąś przyjemność z naszych zbiorów: https://goodloot.pl/

 

Do następnego!

 

Newsletter