Przygoda w Night City? Sprawdź promocje na gadżety z serii Cyberpunk 2077

21.10.2022

Hej Choomby! Jeżeli chcecie zyskać szacunek w Night City, nie możecie tylko dobrze wykonywać swojej roboty. Należy także odpowiednio się prezentować! Wciśnijcie się w bluzę z logo gry, załóżcie czapkę na swoją chromowaną głowę i przyczepcie brelok do swoich skórzanych spodni. Tylko pamiętajcie, że nic z tego nie ochroni Was przed kulami Maelstromu czy Valentinos, ale przynajmniej zginiecie mając styl!

Mamy coś także dla fanów zespołu Samurai. Tak, w NC można znaleźć jeszcze kilku wariatów, którzy nie poddali się korporacyjnej woli. Jeżeli chcecie stać się jednym z nich, zgarnijcie koszulkę, czapkę, bluzę i skarpetki z symbolami tej legendarnej formacji. Aha, znajdziecie także kubki, które w ostateczności mogą posłużyć do obrony przed natrętnymi korposami.

Na końcu mamy ogłoszenie od pewnego mistrza zen, który polecił nam poinformować Was o dostępności puzzli z świata Cyberpunk 2077. Nie wiemy o co mu chodzi, ale powiedział, że puzzle są rozwinięciem zadania Dotyk żywiołów i jeżeli chcecie dalej szukać wewnętrznego spokoju, powinniście je ułożyć. Mamy wrażenie, że z tym mistrzem nie wszystko jest w porządku, ale zlecenie to zlecenie, a puzzle są świetne, zobaczcie sami!

Wszystkie produkty Good Loot ze świata Cyberpunk 2077 są teraz nawet o 40 % tańsze! Nie przegapcie takiej okazji.

Promocyjne ceny obowiązują do 31 października 2022 lub do wyczerpania zapasów m.in. w:

 

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot znajdziecie popularne marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout®, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz epickie i kultowe światy fantasy i SF. Good Loot oferuje również kolekcje puzzli o wyjątkowej i bardzo różnorodnej tematyce. Od motywów z najlepszych gier wideo, przez popularne komiksy, aż po obrazy polskich i światowych artystów. Wszystkie łączy najwyższa jakość i oryginalny styl.