walentynkowa promocja

Promocja walentynkowa

07.02.2018

Hej, hej! Przybywamy w pokoju… i z dobrymi wieściami. 7 lutego ruszyła promocja z okazji Dnia Zakochanych. Do 25 lutego będziecie mogli złupić nasze topowe produkty w super cenach. Na geekowski asortyment - przeceniony o 25% -  możecie zapolować w tych sklepach:

 

 

Ceny w naszym arsenale gadżetów poszły pod nóż. My jednak wśród tej zbieraniny epickości postanowiliśmy wybrać nasze walentynkowe typy i  właśnie teraz rzucamy je Wam na pożarcie.

 

Assassin's Creed Origins Hoodie

Dla zakochanych w skrytobójczym bractwie mamy bluzę dedykowaną nowej odsłonie serii Assassin's Creed. Ten łup z kolekcji AC Origins poznacie po kapturze o charakterystycznym wykroju, zamku wszytym na skos i mistycznych symbolach.

Marvel CW Capt. Amer. Shield T-Shirt

Natychmiastowy buff do amorów tzn. armoru zapewni prezentowany gadżet od Marvela. Tarcza Kapitana Ameryki jest co prawda odporna na strzały Kupidyna, ale jak widać na załączonym obrazku, czasem może nieźle zgarnąć. Nie wahajcie się więc podczas łupienia. Dacie radę!

Marvel - Hulk Shaped Mug

Piącha Hulka - jeszcze niezaobrączkowana - jest do zgarnięcia w czasie trwającej promocji walentynkowej. Kubek o miażdżącym stopniu epickości to fant dla wszystkich śmiałków wśród fanów Marvela.

WH40K Ultramarines T-Shirt

Stańcie po stronie Imperium! Koszulka manifestującą przynależność do elitarnej grupy kosmicznych wojowników wylądowała w walentynkowym zestawieniu produktów. No ale jak jej nie kochać?!

WH40K Military Beanie

Czapka z logo Astra Militarum to propozycja dla fanów Warhammera 40K numer 2. Kolejny łup z bitewnego cyber uniwersum… bo wiadomo, w miłości jak na wojnie, wszystkie ‘gadżety’ dozwolone.

Playstation - Shaped Bifold

Gdzieś na drugim końcu naszego skarbca zamigotało nam czerwone serduszko. Okazało się finalnie, że to logo PlayStation przyciągnęło nasz wzrok. I bardzo dobrze! Tym samym do listy łupów walentynkowych dopisujemy ten fanowski portfel.

Playstation - Controller Snapback

Idąc za ciosem przypominamy jeden z bardziej kultowych łupów w naszej kolekcji. Czapeczkę upamiętniającą początki bractwa konsolowych graczy, możecie zgarnąć już teraz, dając tym samym wyraz miłości i przywiązania do ukochanego pada.

Tyle naszej paplaniny - zapraszamy Was do łupienia. I pamiętajcie, że miłości się nie dzieli, tylko mnoży - im więcej łupów przytulicie, tym lepiej dla Was.

Do następnego!

Newsletter