Orły, sokoły, herosy, czyli... Dzień Mężczyzny

09.03.2018

Tylko dla orłów!

WH40K - Imperial Aquila Key chain

Breloczek Imperial Aquila z dwugłowym orłem to deklaracja przynależności do Imperium Ludzi, w którym dominuje męska siła. Gadżet przedstawia symbol budzący cześć i szacunek, więc  jeśli nie chcecie narazić się na sąd wojenny w uniwersum Warhammera 40k, radzimy łupić go z odpowiednimi honorami.

WH40K Ultramarines T-Shirt

Nadszedł czas, aby dumnie zamanifestować chwałę Imperium! Ultramarines, biorąc udział w walce z siłami Chaosu, zasłużyli na upamiętnienie czynów w postaci takIego gadżetu! Ty też dołącz do elitarnej grupy kosmicznych wojowników, jak na prawdziwego mężczyznę przystało! 

Hej sokoły!

Star Wars Falcon Millennium Key Ring

Meldujemy, że ulubiony frachtowiec Hana Solo jest gotów do lądowania. Przywieszka do kluczy w kształcie Sokoła Millenium to gadżet 100% męski,  jak młody Harrison Ford strzelający do wrogów Rebelii. Stary zresztą też...

Star Wars - The Force Awakens Millennium Falcon Snapback

 

Tak, tak, dobrze widzicie. To Sokół Millennium, a raczej jego miniaturowy model, który wylądował na froncie czapeczki z gwiezdnego uniwersum. Fantastycznie wykonany gadżet nie tylko kolekcjonerski… Dajemy mu 100% w kategoriach: męskość, splendor i bycie jak Han Solo.Herosi zjednoczeni w boju!

Marvel AVAS Hulk Slogan T-Shirt

Stay angry and HULK out to koszulka załadowana energią najbardziej wkurzonego superbohatera w całym uniwersum Marvela. Bądź mężczyzną i przyjmij jej destrukcyjną siłę na klatę. Dziś jest dobry dzień, aby zamanifestować wszystkich swojego wewnętrznego Hulka!

Marvel Comics Heat Change Mug

Temperatura rośnie, atmosfera się zagęszcza, Avengersi wyłaniają się z mroku. Stań do codziennego boju przy ich boku, z kubkiem gorącej kawy w pięści. Dziś zdrowie Panów wznosimy tym oto akcesorium doskonałym. Avengers Assemble!Chłopaki, na koniec pozostaje nam życzyć Wam wszystkiego dobrego w Dniu Mężczyzny. Mamy nadzieję, że dzisiejsze święto przyniesie Wam sporo chwalebnych łupów. Najlepiej z naszego skarbca. Swoją drogą, przy okazji wiosennych porządków, planujemy dorzucić Wam kilka perełek z różnych uniwersów.

Będziemy Was informować na bieżąco.

Do następnego!

 

Newsletter