Nowy Rok! Nowe gry!

11.01.2021

Witajcie w Nowym Roku!

 

Styczeń zaczynamy tradycyjnie od przeglądu nowości z uniwersum gracza. Po wielkich grudniowych premierach najbliższe dwa miesiące zapowiadają się spokojnie, co nie oznacza wcale, że będzie nudno.

Wśród zapowiedzi gier na styczeń i luty wybraliśmy dla Was 6 tytułów do przeklikania. Rozsiądźcie się wygodnie - zaczynamy przegląd gier.

 

STYCZEŃ

Hitman 3

20.01.2021

To kolejna odsłona znanej Wam historii i zwieńczenie cyklu World of Assassination. Agent 47 będzie musiał udowodnić, że jest najlepszym płatnym zabójcą, bo do zrealizowania dostanie wyjątkowo trudne kontrakty. Podobno najtrudniejsze w dotychczasowej karierze. Charakter gry nie ulegnie zmianie. Dostaniecie do przejścia grę akcji w konwencji skradanki. Na premierę Hitmana przygotowano łącznie sześć map. Oprócz nich gracz będzie mógł zaimportować usprawnione technicznie lokacje z dwóch poprzednich odsłon.

 

Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch oraz platformie Google Stadia.

 

 

Twierdza: Władcy wojny / Stronghold: Warlords

26.01.2021

 

Produkcja, za którą odpowiada FireFly Studios jest kolejną odsłoną serii. Fabuła osadzona jest na Dalekim Wschodzie, gdzie będzie można natknąć się na Mongołów, przedstawicieli Cesarstwa Chińskiego czy Samurajów. A co jest celem rozgrywki? Gracz wciela się tu w zarządcę zamku. Musi więc zadbać o bezpieczeństwo ekonomiczne i militarne swoich poddanych. Do wyboru mamy 26 jednostek wojskowych, wliczając w to maszyny oblężnicze. Deweloperzy celują przy tym w znany model rozgrywki sieciowej (1 mapa - do 8 władców), ale pozostawiają graczowi możliwość przygody w pojedynkę w trybie swobodnego rozwoju.

Gra dostępna na PC

 

Gods Will Fall

29.01.2021 https://www.ppe.pl/encyklopedia/13959/gods-will-fall.html

 

Zapraszamy na rozgrywkę umieszczoną w świecie dark fantasy inspirowanym mitologiami starożytnych. Ludźmi rządzą tu okrutni i przewrotni bogowie. Nie ma innej rady - trzeba się z nimi rozprawić ostatecznie i doprowadzić bóstwa do upadku. Zadania podejmuje się osiem grywalnych celtyckich wojowników - każda postać z innym wyposażeniem i umiejętnościami. Recenzenci określają grę jako sympatyczny hack and slash, pojawiają się jednak zarzuty o graficzną stronę rozgrywki. Zobaczcie więc trailer i zdecydujcie sami :)

Produkcja trafi jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha, PC i Stadię. Dzięki wstecznej kompatybilności uruchomimy ją także na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

 

 

LUTY

Werewolf: The Apocalypse

04.02.2021

Produkcja z gatunku RPG akcji, adaptacja fabularnej “planszówki” wydanej w Polsce pod nazwą Wilkołak: Apokalipsa. Gra została osadzona w mrocznej wersji naszej rzeczywistości. Ten alternatywny świat zamieszkują kreatury z najróżniejszych legend, baśni i mitów. Gracz wcieli się w Cahala, wilkołaka, który wraca z wygnania, aby wspomóc swój zagrożony wyginięciem klan. Motorem gry są zadania, w których realizacji przeszkadzają nam liczni przeciwnicy.

Gra trafi na PC, PlayStation 4, XONE, PlayStation 5, XSX.

 

Kolekcja Nioh na PS5

05.02.2021

 

A teraz smaczek dla pośiadaczy konsoli PS5. Specjalna kolekcja RPG akcji w stylu “darksoulsowym” przygotowana przez Team Ninja. Edycja składa się z dwóch tytułów (dostępnych także osobno).

 

Nioh Remastered - Edycja kompletna

● Nioh

● Nioh - Smok Północy

● Nioh - Niepokorny honor

● Nioh - Koniec rozlewu krwi

 

1, czyli historia brytyjskiego pirata - później wojownika Williama. Trafia on do Japonii w epoce samurajów, gdzie obok ludzi mieszkają także demony.

Nioh 2 Remastered – Edycja kompletna

2, czyli historię osadzoną przed wydarzeniami znanymi z Nioh. Głównym bohaterem jest trudniąca się eliminacją potworów istota - Hide.

Zobaczcie zapowiedź: 

 

Little Nightmares II

11.02.2021 https://www.ppe.pl/encyklopedia/12436/little-nightmares-ii.html

“Urocza” platformówka logiczno-zręcznościowa osadzona w konwencji nocnego koszmaru. Historia koncentruje się na chłopcu uwięzionym w świecie grozy, którego zniekształcenie powoduje tajemnicza wieża transmisyjna. Bohater wraz z Six, dziewczynką - przewodnikiem, wyrusza by rozwikłać tę zagadkę. W czasie wyprawy najeżonej przeszkodami powieje grozą. Już nie możemy się doczekać ;)

Tytuł dostępny jest na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

 

Tyle produkcji wybraliśmy dla Was tym razem. Liczymy, że znajdziecie wśród nich coś dla siebie.

Jak zawsze w takich sytuacjach, życzymy Wam satysfakcjonującej rozgrywki!

 

Do następnego.

Newsletter