Nowości w serii Gaming, Thorgal i Imagination już w sprzedaży!

09.03.2023

 

Mamy przyjemność poinformować, że firma Good Loot wprowadziła na rynek wiele nowych wzorów puzzli, które na pewno zachwycą miłośników tej formy rozrywki. Oto lista najnowszych wzorów, które z pewnością przyciągną waszą uwagę. Wśród nowości znajdują się cztery nowe wzory z serii Gaming Puzzle, idealne dla miłośników gier wideo. Każdy z nich to pięknie zaprojektowane puzzle, przedstawiające najbardziej popularne gry i postacie ze świata elektronicznej rozrywki. Tym razem do kolekcji trafiły wzory z World of Tanks, Wiedźmina, World of Warcraft Dragonflight i Fallout. Dla fanów komiksów w ofercie znalazł się nowy wzór z Thorgalem. Ten piękny obraz przedstawia wspaniałą historię z 9 tomu serii komiksów ilustrowanych przez mistrza Grzegorza Rosińskiego. Dodatkowo, do oferty dołączyły dwa nowe obrazy z serii Imagination z dziełami Jacka Szleszyńskiego i Karola Bąka. Z pewnością zainteresują osoby ceniące sobie oryginalne i unikatowe wzory oraz sztukę polskich malarzy.

 Nowe wzory Good Loot Gaming

Do serii Good Loot Gaming puzzle trafią nowe wzory z 4 topowych gier:

 • Wiedźmin: Monster Faction, 500 elementów (48 × 34)
  Świat Wiedźmina zamieszkiwany jest przez barwne i różnorodne monstra. A gdyby tak potraktować to dosłownie? Oto nowy wzór puzzli przedstawiający przeciwników, z którymi mierzył się Geralt. Tylko niech nie zwiedzie Was ich kolorowy wygląd. One nadal są niebezpieczne!
 •  Fallout: 25th Anniversary, 1000 elementów (48 × 68)
  25-lecie serii Fallout postanowiliśmy uczcić nowym wzorem puzzli, który skupia jak w soczewce wszystko, za co fani kochają tę serię. Całość podlana jest humorystycznym sosem. W końcu jest co świętować, prawda?
 •  World of Tanks: Roll Out, 1000 elementów (48 × 68)
  Rozszerz swoją puzzlową bazę o kolejny wzór z serii World of Tanks. Zbliża się stalowa nawałnica trzech niszczycielskich maszyn. Niech pancerna pięść będzie z Tobą.
 •  World of Warcraft Dragonflight: Alexstrasza, 1000 elementów (48 × 68)
  Premiera dodatku Dragonflight do World of Warcraft to doskonała okazja do zaprezentowania nowych puzzli. Tym razem przybywamy z wizerunkiem Alexstraszy - władczyni smoków i obrończyni życia w Azeroth.

 Zobacz wszystkie puzzle z serii na: www.goodloot.eu/gaming

Nowy wzór z Comic Book Puzzle Series
Thorgal
: The Archers, 1000 elementów (48 × 68)

 

Tym razem za wzór puzzli posłużyła nam okładka 9 tomu epickiego Thorgala, w którym to bohater postanawia wziąć udział w turnieju łuczniczym, ale czy na pewno w tej opowieści chodzi tylko o wynik turnieju? Weź udział w awanturniczej przygodzie złożonej z 1000 wysokiej jakości elementów.

 W kolekcji puzzli Good Loot znajduje się również wzór Thorgal: The Eyes Tanatloc.

 Odwiedź: www.goodloot.eu/comic

Nowe obrazy w serii Imagination

Dzięki serii Imagination każdy będzie mógł obcować ze sztuką kawałek po kawałku.

Jacek Szleszyński ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Ten multidyscyplinarny artysta zajmuje się malarstwem, grafiką cyfrową, ilustracją, filmem animowanym i aplikacjami interaktywnymi. Jego filmy i aplikacje interaktywne były pokazywane na festiwalach na całym świecie, a kilka z nich otrzymało najwyższe międzynarodowe nagrody. Tworzy w stylistyce surrealizmu i realizmu magicznego, łącząc motywy ze świata przyrody, fantazji, mitologii, miejskich legend i teorii spiskowych.

Karol Bąk urodził się 30 maja 1961 r. w Kole w woj. wielkopolskim. Ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu i otrzymał dyplom wystawiennika wnętrz. W 1984 roku rozpoczął studia na Wydziale Grafiki w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych. Karol Bąk przez kilkanaście lat namalował kilkaset obrazów olejnych, które stanowią największą, ale nie jedyną część jego dorobku artystycznego. Artysta tworzy także grafiki, rysunki tuszem, pastelowe portrety, ołówkowe szkice, a także freski naścienne. Obecnie Karol Bąk współpracuje z kilkunastoma salonami wystawienniczymi w Polsce i na świecie.

 W serii Imagination znajdziesz puzzle z obrazami:

 • Jacka Szleszyńskiego: Dar 1000 elementów
 • Karola Bąka: Zwodniczy Wiatr 1000 elementów
 • Rocha Urbaniaka: Koncert na kominie 1000 elementów
 • Edwarda Dwurnika: Radzymin 1000 elementów
 • Tytusa Brzozowskiego 1000 elementów
 • Ernsta Haeckela: Muscinae 1000 elementów
 • Lauty Diehl: Żołędziowa wróżka 1000 elementów

 Odwiedź naszą stronę: www.goodloot.eu/imagination

 Każde puzzle Good Loot cechuje:

 Wyjątkowy, licencjonowany obraz

 • Wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku
 • Perfekcyjne dopasowanie elementów
 • Efektowna, nasycona kolorystyka
 • Odporność na zginanie
 • Uszlachetnienie efektem płótna, które redukuje odbijanie światła od puzzli

Wszystkie wzory puzzli Good Loot znajdziesz na stronie www.goodloot.eu/pl

Puzzle dostępne w przedsprzedaży w najlepszych sklepach m.in: empik.com, mediaexpert.pl, 3kropki.pl, grymel.pl, wgre.pl, neonet.pl, puzzleland.pl.

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot znajdziecie popularne marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout® czy Assassin’s Creed oraz epickie i kultowe światy fantasy i SF. Good Loot oferuje również kolekcję puzzli o wyjątkowej i bardzo różnorodnej tematyce. Od motywów z najlepszych gier wideo, przez popularne komiksy, aż po obrazy polskich i światowych artystów. Wszystkie łączy najwyższa jakość i oryginalny styl.