Nowości w GoodLoot!

25.09.2020

Cześć! 

 

Mamy dla Was długo wyczekiwaną informację! Do sklepów stacjonarnych i online właśnie wchodzą świeże, licencjonowane produkty pod banderą Good Loota. Znajdziecie wśród nich starych znajomych i nowych bywalców. 

Na listę łupów wciągnęliśmy w sumie 15 nowych akcesoriów w tym koszulki, czapki, breloczki, skarpetki i kubki. 

Zanim zdradzimy Wam pilnie strzeżoną tajemnicę i przedstawimy nową licencję, zobaczcie jakie gadżety dołączyły do działu Marvela i Star Wars.Star Wars 40th ESB Anniversary Baseball Cap

Nowa czapeczka od Star Wars to łup wyjątkowy, bo jubileuszowy. V odsłona sagi, czyli Imperium kontratakuje, obchodzi w tym roku 40 urodziny. Przyłączamy się do globalnego świętowania i dajemy Wam możliwości wzbogacenia swojej kolekcji o ten pamiątkowy gadżet. 

Marvel AVAS Iron Man T-shirt 

Kto tęskni za Iron Manem? Jeśli myśleliście, że linia gadżetów dedykowana temu bohaterowi skończyła się wraz z premierą Avengers: Endgame, to byliście w błędzie. Tony już dawno zapracował sobie na status nieśmiertelnego dzięki swojej pozycji w popkulturze. Łapcie więc nowy gadżet z motywem Iron Mana i oczekujcie kolejnych. 


Marvel Deadpool Icon T-shirt 

Zawszy, gdy wprowadzamy gadżet związany z tą postacią ręka nam drży przy określeniu superbohater. Niemniej jednak Deadpool jest super postacią jak na bohatera Marvela przystało, więc zamiast głowić się nad nazewnictwem, po prostu podrzucamy Wam nową koszulkę do złupienia.  

 

Stało się. Teraz możemy z czystym sumieniem przejść do najbardziej ekscytującego momentu, czyli do przedstawienia Wam nowej licencji. Cieszymy się podwójnie, bo przy jednej okazji do arsenału geeka wskakują aż dwie kozackie postaci. 

Panie i Panowie przywitajmy  Ricka Sancheza i Mortimera Smitha. 


Rick and Morty Wanted T-Shirt 

Są poszukiwanych za zbrodnie w wielu wymiarach oraz w alternatywnych wersjach rzeczywistości. Znajdziecie ich w naszym skarbcu geeka. Jeśli poszukacie dokładniej, znajdziecie także inne postaci towarzyszące im na ekranie. Warto przyjrzeć się ten kolekcji z bliska!

 

Rick and Morty  Green Ankle Socks 

Nawet drobne gadżety z Rickiem i Mortim mogą sprawić  fanom dużo frajdy. Wiemy o tym doskonale, dlatego też dobierając akcesoria do nowej kolekcji zadbaliśmy o różnorodność. Wśród tych łupów znajdziecie więc breloczek, kubek, skarpetki i czapeczkę i koszulki. 

 

Rick and Morty Pickle Keychain

Może się zdarzyć, że na niektórych gadżetach znajdziecie Ricka, ale nie w swojej ludzkiej formie. Uznaliśmy, że legenda Solenya jest na tyle epicka, że należy jej się przynajmniej jeden łup albo ze dwa. 

 

Jak widzicie - są nowości i są epickie! Więcej informacji o letniej dostawie łupów znajdziecie na naszej stronie internetowej https://goodloot.pl/nowosci oraz w punktach dystrubucji. 

Jeśli chcecie jak najszybciej zaopatrzyć się w nowe gadżety, możecie to zrobić online. Nowych łupów szukajcie na przykład tu:   

 

www.muve.pl

www.konsoleigry.pl

www.grymel.pl

www.empik.com