Nowe produkty Good Loot już w sprzedaży!

11.06.2024

Nowe produkty Good Loot już w sprzedaży!

 

Good Loot wzbogacił swoje portfolio o kilka nowych, wyjątkowych produktów. W ofercie pojawiły się między innymi dwie nowe figurki kolekcjonerskie, które można powiesić lub postawić – Cyberpunk 2077 V-Male, stanowiącą idealną propozycję dla fanów cyberpunkowej estetyki. Drugą z nich jest nieustępliwa i waleczna Ciri z serii Wiedźmin.

 

Good Loot wprowadza także trzy nowe, trójwymiarowe breloki, które powstały na bazie formy znanej z figurek kolekcjonerskich. Zatem razem z nimi będą stanowić idealnie spójną kolekcję dla wszystkich oddanych fanów. A są nimi Johnny Silverhand z Cyberpunk 2077, Geralt z Rivii z Wiedźmina i Vault Boy z Fallout. Jeżeli zatem chciałeś mieć te trzy ikoniczne postacie zawsze przy sobie – nic prostszego, przypnij je do kluczy, plecaka... albo gdzie chcesz.

 

Producent powiększył również ofertę puzzli. Miłośnicy diabelskich klimatów będą mogli ponownie wrócić pamięcią do Inariusa wraz z nową edycją układanki związanej z popularną serią dzięki Diablo IV Inarius The Father (1000 elementów). World of Tanks D-Day (1000 elementów) oferuje układankę z pojazdami wzorowanymi na czołgach, które brały udział w bitwie o Normandię. Dla miłośników sztuki Good Loot ma Paradę Olbrzymów autorstwa polskiego malarza i autora książek, Rocha Urbaniaka, (1000 elementów) oraz Czarną Galerę Thorgala (1000 elementów), która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom komiksów.

      

 

Good Loot przygotował również coś na zbliżające się upały! Eksplorując rozległe pustkowia zarówno w serialu, jak i serii gier Fallout, spotkasz całą gamę niezapomnianych postaci, z których każda ma własne motywacje, dziwactwa i sekrety. Jednym z nich może okazać się nasza nowa czapka z niebieskim haftem Fallout. Natomiast nosząc najnowszą czapkę związaną z serią Assassin’s Creed poczujesz się jak legendarny asasyn przemierzający historyczne miejsca, od starożytnego Egiptu po renesansowe Włochy.

   

 

Dlaczego puzzle Good Loot są super:

·         Rozwijają umiejętności manualne

·         Poprawiają koncentrację

·         Bazują na wyjątkowych, licencjonowanych obrazach

·         Ich wysokiej jakości wykonanie bazuje na najnowszych technologiach druku

·         Elementy są perfekcyjne dopasowane

·         Kolorystyka jest efektowna i nasycona

·         Są odporne na zginanie

·         Uszlachetnienie efektem płótna redukuje odbijanie się światła od puzzli