Nowe gadżety!

30.10.2018

Pamiętacie, że organizujemy dla Was nową pulę łupów? Przy okazji wcześniejszych wpisów kilka słów na ten temat padło, ale dopiero dziś możemy zdradzić Wam jakieś szczegóły. Tak też zrobimy. Zapraszamy na przysłowiowe puszczanie farby i obiecujemy, że będzie kolorowo!

 

#w barwach superbohaterów

Przy okazji jesiennej fali łupów porządnie dopakujemy uniwersum Marvela. Tym razem możecie spodziewać się sporo gadżetów dedykowanych Spider-Manowi. Godna uwagi jest przede wszystkim kolekcja z motywem maski - wyjątkowo świeża i zrobiona po mistrzowsku. Na tym oczywiście nie koniec. W nowym rzucie akcesoriów pojawi się chociażby perełka spod znaku Thora i złoty łup od Thanosa. Jak myślicie, o czym mowa?

Niby możemy Wam zdradzić, ale niech to będzie niespodzianka.

Ponieważ na Marvelu świat herosów się nie kończy, dostaniecie też pojedyncze gadżety z DC. Wiosną w natarciu znalazł się Batman, tym razem postanowiliśmy więc wyrównać siły w uniwersum i sprowadzić łupy dedykowane Supermanowi.

  

#odcienie mocy

Star Warsy będą miał silną reprezentację wśród jesiennych nowości. Pojawią się nowe koszulki, zimowe dodatki, kubki i szklanki oraz liczne akcesoria kieszonkowego kalibru. Obstawiamy, że będziecie zadowoleni, bo zakres tematyczny łupów obejmie zarówno klasyczną trylogię, jak i nowe epizody. Na zachętę łapcie fanowski dwupak myśliwców i szturmowców w szklanej wersji (z przyczajonym Vaderem).

  

#multikolor

Pojawią się także pojedyncze gadżety z zupełnie różnych światów, a wśród nich kolejny, wyczekiwany łup dedykowany fanom Harrego Pottera. Coś czujemy, że kubek z rysunkowym przeglądem postaci z Hogwartu już możemy dopisywać do listy bestsellerów Good Loota.

 

#barwy wojenne

Militarnymi kolorami mienią się dwie kolekcje z jesiennego zrzutu łupów. O jednej z nich nie możemy powiedzieć jeszcze nic, a tym bardziej nic Wam pokazać. Mowa o gadżetach dedykowanych grze Fallout 76. Musicie nam wierzyć na słowo, że są ekstra i chwilkę zaczekać na ich prezentację.

Drugie uniwersum o wojennych barwach, które właśnie doczekało się kolekcji fanowskich gadżetów w naszym składzie to…   

  

World of Tanks!

Łupów jest sporo! Będziecie mogli wybierać i przebierać wśród modeli koszulek, zimowych akcesoriów, breloczków i innych gadżetów mniejszego lub większego kalibru.  Uniwersum tak uzbrojone w łupy na pewno z hukiem wkroczy do naszego arsenału.

 

Na tym kończymy przegląd nowości i zapraszamy do zakupów. A, właśnie, z tego wszystkiego prawie zapomnieliśmy powiedzieć, kiedy możecie spodziewać się pierwszej dostawy gadżetów do sklepów stacjonarnych i internetowych.

 

BĄDŹCIE GOTOWI. 16 LISTOPADA STARTUJEMY Z NOWĄ EDYCJĄ ŁUPÓW.

 

Newsletter