Letnie koszulki z żółtym znacznikiem, czyli POLECAMY.

13.05.2020

Cześć. Słońce grzeje, temperatura rośnie - czas poprzeglądać nasze zasoby koszulkowe. Zapraszamy na zestawienie t-shirtów z uniwersum geeka, które idealnie sprawdzą się w najbliższym czasie. 

Poniżej znajdziecie absolutną klasykę. Pamiętajcie, że Wasze ulubione wzory i polecane przez nas modele zawsze wyróżniamy na stronie Good Loota żółtym znacznikiem.

Borderlands 3 the Gun with leg T shirt

Zaczynamy od łupu, który pojawił się w naszym składzie przy okazji zeszłorocznej premiery Borderlands 3. Podobnie jak sama gra, kolekcja dedykowana temu tytułowi przypadła Wam do gustu. Na czarnej koszulce znajdziecie esencję cyfrowej jatki w postapokaliptycznym stylu. Motyw “gun with legs”, podobnie jak inne elementy gry, został przepuszczony przez kolorowy pryzmat kiczu, aby stworzyć klimat jedyny w swoim rodzaju. 

Disney Mickey Blinking Ladies T-shirt

W zestawieniu nie mogło zabraknąć koszulki w damskim kroju. W skarbcu geeka pojawia się coraz więcej modeli t-shirtów dla dziewczyn. Kategoria ta rośnie w siłę z każdą nową dostawą łupów. Dziś wybraliśmy dla Was klasyczny wizerunek Myszki Miki, która puszcza oko do zainteresowanych. Koszulka dostępna jest w kolorze kremowym z czarnym printem. 

 

Marvel Comics Spiderman Mask T-shirt

Superbohaterowie świetnie radzą sobie pod banderą Good Loota. Przeglądając nasze katalogi, znajdziecie całe zastępy herosów, a najwięcej tych z komiksowego uniwersum Marvela. W dzisiejszym przeglądzie reprezentuje ich Spider-Man i czarna koszulka z motywem maski. 

Star Wars Comics T-shirt

Zawsze jest jeden problem z łupami na licencji Star Wars, gdy zaczynamy o nich pisać. Które wybrać? Ponieważ i tym razem dopadł nas taki dylemat, polecimy Wam dwa modele koszulek z zupełnie różnymi motywami i w odmienny krojach. Pierwsza koszulka charakteryzuje się mnogością detali, kontrolowanym chaosem i komiksową kreską. 

Dzieje się tu dużo. Kolaż scen bombarduje ilością informacji, ale na pewno jest ciekawie a sam łup zapada w pamięć. 

Star Wars The Power of The Dark Side T-shirt

Druga koszulka z tej serii, którą dziś Wam pokażemy uderza w zupełnie inną nutę. Ciemna strona Mocy dyskretnie objawia swą potęgę na czarnym tle. Tu przede wszystkim krój zwraca uwagę. T-shirt z krótkim rękawem i kapturem to świeży pomysł w naszym arsenale łupów. Jak Wam się podoba? 

WH40K Ultramarines II T-shirt

Naszą dzisiejszą listę otworzyła gamerska koszulka i taka też zamknie całe zestawienie. Na koniec sięgniemy bowiem do uniwersum Warhammera 40K i do znanego motywu czaszki. Polecamy Wam ciemny t-shirt z zielonym ornamentem w steampunkowym klimacie. Zwróćcie uwagę także na zdobienie z symbolem Zakonu Ultramarines, które umieszczono na rękawie koszulki. Wszystko to stanowi doskonale skomponowaną całość w epickim wydaniu. 

 

Więcej modeli koszulek znajdziecie na naszej stronie, klikając w odpowiednią kategorię produktową. 

https://goodloot.pl/kategoria/koszulki

Przeglądajcie do woli i wybierajcie swoje ulubione wzory. Znajdziecie je między innymi w sklepach online:

Newsletter