ufbhkdlfj

Koszulki z letniej puli łupów

11.07.2019

W dzisiejszym wpisie powrócimy do nowych gadżetów z czerwcowej dostawy. Tym razem chcemy pokazać Wam, jakie koszulki uzupełniły geekowskie światy Good Loota. Zajrzymy więc do uniwersum Marvela, Atari, Fallouta i wywołamy ducha Pac Mana z działu klasyki. 

Marvelowskie lato w tym roku na pewno nie jest beztroskie. W powietrzu unosi się jeszcze kurz po ostatnim starciu z Thanosem, a myśli fanów krążą wokół zamknięcia wielkiego, filmowego rozdziału w historii superbohaterów. W takim właśnie - sentymentalnym - klimacie mamy dla Was 3 koszulki z kuźni herosów. 

Marvel End Game Icons 

 

W składzie łupów dostępna jest koszulka z logo zjednoczonych w boju. Symbole Avengers Assemble + umieszczone są na gadżecie w postaci barwnych stempli. W ikoniczny sposób upamiętniają największych bohaterów z uniwersum Marvela. Dumnie oplatają znak Avengersów, odzwierciedlając pełną mobilizację w czasie ostatniej, wielkiej wojny. 

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - jasnoszary z nadrukiem

Skład - 88% bawełna, 12% poliester

 

Marvel End Game Gauntlet T-shirt

 

Rękawica Thanosa powróciła na licencjonowanym gadżecie z kolekcji Endgame. Niebezpieczny artefakt w złotej oprawie, w pełni uzbrojony w Kamienie Nieskończoności, został wykorzystany jako inspiracja dla dynamicznego printu na froncie koszulki. Lśniący atrybut Szalonego Tytana emanuje tu energią i siłą, a sam łup zachwyca detalami. Kontrast kolorystyczny złoto i czerń doskonale oddaje mroczny charakter artefaktu i potęguje wrażenie przestrzenności nadruku.

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - czarny z nadrukiem

Skład - 100% bawełna

Marvel End Game Iron Man T-shirt

 

Koszulkę z maską Iron Mana lubimy bardzo, ale nie lubimy przypominać sobie źródła inspiracji dla tego wzoru. Wszyscy fani domyślali się, że twórcy Endgame znajdą w filmie miejsce dla dramatycznych wydarzeń, ale na to pożegnanie nikt nie był gotowy. T-shirt ma więc przypominać, że walka o ludzkość wymaga poświęceń i że koniec podróży jest jej ważnym elementem. 

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - czarny z nadrukiem

Skład - 100% bawełna

 

Z innych inspiracji - lato w klimacie postapo może stać się doskonałym wyborem, jeśli wakacje planujecie spędzić w cyfrowym świecie. Uniwersum Fallouta to od 1997 roku nieprzerwanie jedna z ulubionych destynacji graczy, między innymi ze względu na retrofuturystyczne realia i nieprzerwaną przygodę. Dla fanów przygotowaliśmy 3 nowe koszulki: dwie sygnowane logo Vault-Tec Industries i jedną w propagandowym stylu.

Fallout Charisma T-shirt

 

Vault Boy w charyzmatycznej pozie stał się bohaterem nowego łupu. Koszulkę spokojnie możemy określić jako klasykę gatunku. Projekt stawia na proste rozwiązania i jasną symbolikę, czytelną dla każdego fana... A nad wszystkim czuwa opiekuńczy duch korporacji Vault-Tec.

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - jasnoszary melanż z nadrukiem

Skład - 55% bawełna, 45% poliester

Fallout Hard Work T-shirt

 

Kolejna koszulka Vault Boyem! Tym razem zagrzewająca do pracy współbraci z cyfrowego świata. Warto ją złupić, aby pamiętać że wakacje wakacjami, ale postapokaliptyczny świat Fallouta sam się nie zeksploruje. Pora zakasać rękawy i wyruszyć na przygodę. Vault-Tec czeka właśnie na Ciebie!

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - szary melanż z nadrukiem

Skład - 55% bawełna, 45% poliester

Fallout Propaganda T-shirt

 

W naszym arsenale gadżetów znalazło się dużo dobroci rodem z wirtualnych krypt, a wśród nich koszulka nawiązująca do 4. części gry.

Przed Wami plakat propagandowy z napromieniowanej kolekcji, a na nim śmiertelnie poważna czarna wdowa roznosząca czerwoną zarazę. Powiało grozą!

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - czarny z nadrukiem

Skład - 100% bawełna

 

Które to już wakacje z Pac-Manem? Trudno zliczyć! Łakoma, żółta kulka wciąż jest na chodzie i zdobywa nowe punkty u kolejnych pokoleń. W czerwcowej dostawie łupów przygotowaliśmy więc dwie koszulki (w jasnej i ciemnej kolorystyce) z kultowymi elementami z labiryntów Pac-Mana.

 

Pac-Man Stand By T-shirt

 

Blinky, Pinky, Inky i Clyde to duchy, które stoją graczowi na drodze do pobicia rekordu, ale też sprawiają, że rozgrywka nabiera rumieńców. To one przejęły projekt graficzny tego łupu i bardzo dobrze swoje zadanie spełniły. Kolorowa aplikacja wymownie nawiązuje do kultowej rozgrywki i wprowadza beztroski klimat czasów arcade'owych.  

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - jasny melanż z nadrukiem

Skład - 88% bawełna, 12% poliester

 

Pac-Man Maze T-shirt

 

Przed nami kolejna sentymentalna podróż wakacyjna do świata Pac-Mana. Czarny T-shirt z motywem labiryntu uchwycił sama esencję gry. Widzimy tu Pac-Mana w środku wędrówki po punkty i psotne duchy, które stoją mu na drodze. Czy uda mu się zjeść wszystkie kulki? Przed nim całe lato prób!

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - czarny z nadrukiem

Skład - 100% bawełna


Na koniec zostawiliśmy koszulkę na licencji Atari z letnim przesłaniem dla graczy. Ponieważ legendarna firma z lat '70 i '80 do dziś żyje w naszych wspomnieniach i sentymentach, wystarczy rzut oka na prezentowany łup, aby przypomnieć sobie najlepsze wakacyjne przygody z cyfrowego świata. 

O to t-shirt w młodzieńczych klimatach, który precyzyjnie określający priorytety graczy.

Atari Sun is Fun T-shirt

 

Rozmiar - S, M, L, XL

Kolor - szary melanż z nadrukiem

Skład - 88% bawełna, 12% poliester

 

Miłego łupienia i słonecznego lata! 

Wrócimy do Was za tydzień z dobrymi wieściami!

 

Newsletter