blog-figurines-good-loot-december

Good Loot wprowadza winylowe figurki postaci z kultowych gier

12.12.2023

Wiedźmin, ta figura nie tylko przynosi magię ze świata, ale również emanuje siłą, determinacją i mądrością Geralta. Dla wielu z nas, ten bohater stał się symbolem walki z potworami, zarówno tych w grach, jak i tych w rzeczywistości.

Johnny Silverhand z Cyberpunka 2077 to postać, która weszła w nasze życie z hukiem, niosąc ze sobą rewolucję w sposobie, w jaki postrzegamy przyszłość. Ta figurka, podobnie jak sam Johnny, jest manifestem wolności, buntu i determinacji. Przywołuje wspomnienia z futurystycznych miast, gdzie każdy krok jest wyborem między dystopią a nadzieją.

Eivor z Assassin's Creed Valhalla - postać o wielowymiarowej osobowości, łącząca w sobie siłę wojownika i mądrość przywódcy. Figurka Eivora to wcielenie wikinga, który wędrował przez malownicze krajobrazy, starając się odnaleźć swoje miejsce w historii. Została stworzona, aby budzić wspomnienia z bitew, eksploracji i przygód w dziewiczych krainach.

Vault Boy z serii  gier Fallouta, niezmiennie uśmiechnięty i pełen energii, przypomina nam o konieczności przetrwania w postapokaliptycznym świecie. Ta ikona pełna humoru towarzyszyła nam w trudnych czasach, kiedy każde wybierane przez nas działanie miało kluczowe znaczenie dla przyszłości ludzkości.

Obecnie w kolekcji dostępne są:

Good Loot Figurka Kolekcjonerska: The Witcher (Wiedźmin) - Geralt z Rivii

Good Loot Figurka Kolekcjonerska: Cyberpunk 2077 - Johnny Silverhand

Good Loot Figurka Kolekcjonerska: Fallout - Vault Boy

Good Loot Figurka Kolekcjonerska: Assassin's Creed - Eivor

 

Charakterystyka produktu:

- trwały i bezpieczny materiał winylowy

- wielkość 80x80x120 mm

- każda figurka posiada własne pudełko

- możliwość postawienia na biurku lub zawieszenia na choince

 

Wszystkie wzory figurek Good Loot znajdziesz na stronie https://www.goodloot.eu/figurki