stoisko na wgw

Good Loot na WGW

10.10.2017

Cześć!

Tym razem wpadamy do Was z ważnym komunikatem. 13 października, czyli w najbliższy piątek, startuje III edycja wielkiego święta graczy. Przez 3 dni (13-15/10/2017) będziecie mogli testować i łupić najnowsze gry, akcesoria i technologie.

 

Panie i Panowie wchodzimy na pokład EXPO XXI i startujemy z WARSAW GAMES WEEK!

 

Pośród największych wydawców, producentów i dystrybutorów związanych ze świętem gamingu nie zabraknie także nas. Stanowisko Good Loota znajdziecie w hali numer 1, sąsiadujące po przyjacielsku, na wspólnej powierzchni, z Muve.pl. Raczej nas nie przegapicie, bo mamy (razem z muve.pl) zaklepane ponad 200 metrów kwadratowych. Znajdziecie tam topowe produkty z różnych uniwersów; nie zabraknie Star Warsów, gadżetów od Marvela, łupów z Warhammera 40k, Mafii III, Assassin’s Creeda, PlayStation… itp. itd. Możecie na spokojnie przygotować się do łupienia w domu i przejrzeć nasz arsenał gadżetów już teraz, o tu.

 

Ale, ale! Drodzy, to nie wszystko. Na WGW czeka Was niespodzianka. Na naszym stanowisku pojawią się nowe gadżety, których jeszcze nie znajdziecie w zestawieniu łupów online. Przygotowaliśmy na tę okazję niezłe cudeńka. Łapcie na zachętę (albo raczej przynętę) jedne z naszych ulubionych, premierowych łupów.

Podsumowując, szykuje się wielka impreza i nie może Was na niej zabraknąć! Kto uczestniczył w poprzednich edycjach WGW, ten wie, a kto wybiera się po raz pierwszym, będzie pod wrażeniem rozmachu imprezy.

Jak co roku, zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji; oprócz wielkich powierzchni wydawniczych (ba! największych w historii imprezy) znajdziecie setki stanowisk do grania. Czekają na Was konkursy, rozgrywki e-sportowe, ciekawi goście m.in. ulubieni youtuberzy gamingowi czy cosplayerzy i dużo czystej zabawy! Fani gier planszowych, czy komiksów również znajdą coś dla siebie. Warto, naprawdę warto.

Zachęcamy do ogarnięcia biletów szybciej. Tutaj macie taką możliwość.

Możecie zaglądać też na listę atrakcji, aktualizowaną na bieżąco, aby wycisnąć z tych 3 dni jak najwięcej. Łapcie.

Czekamy na Was w stolicy, w hali EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14

 

Do zobaczenia!

 

Newsletter