Good Loot na Gamescom 2023!

16.08.2023

Good Loot na Gamescom 2023! Najlepsze produkty polskiej marki po raz pierwszy zagoszczą na największych targach gamingowych w Europie!

Odwiedź stoisko Good Loot na Gamescom i poznaj pełną ofertę geekowych puzzli oraz innych gadżetów na licencji z najlepszych uniwersów takich jak: Diablo, World of Warcraft, Wiedźmin 3 Dziki Gon czy Assassin’s Creed Mirage.Dobra nowina dla wszystkich fanów gier! Podczas targów Gamescom, które odbędą się w dniach 23 - 27 sierpnia w Kolonii przygotowaliśmy dla Was premierowe produkty w okazyjnych cenach.

Gamescom to największe i najbardziej prestiżowe targi gier wideo w Europie. Skoro wydarzenie jest tak wyjątkowe i gromadzi tysiące prawdziwych fanów nieskończonych światów to tym bardziej podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć marki Good Loot oraz naszych produktów. Chcesz doznać swoich ulubionych gier na nowo? Proszę bardzo, interesujesz się Diablo, ciekawi Cię czy wyjdą nowe dodatki? Prócz takich informacji będziesz mógł zdobyć nasze unikatowe kolekcjonerskie gadżety i puzzle w tym przerażającą Lilith. Nie możesz się doczekać na kolejną odsłonę Wiedźmina (my też nie), czas oczekiwania może uśmierzyć Ci jeden z naszych potwornie dobrych wzorów z wiedźmińskiego szlaku. Która rasa jest twoją ulubioną z uniwersum World of Warcraft? Właściwie to nieważne, każdy fan znajdzie spośród naszych wzorów coś dla siebie.

Zdobądź nasze produkty przedpremierowo!

Odwiedzając stoisko Good Loot będziecie mogli przedpremierowo zdobyć produkty nie dostępne jeszcze w sprzedaży! Dostępne będzie sporo produktów w pierwszej serii i limitowanych edycjach, nie przegapcie tego! Nie chcemy za dużo zdradzać, ale szczególnie zadowoleni będą fani Assasin’s Creed Mirage oraz Wiedźmina 3 Dziki Gon. Aż nas korci powiedzieć coś więcej, ale cóż, jak niespodzianka to niespodzianka!

Czym jest Good Loot?

Good Loot – to skrzyżowanie dwóch światów - tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem, gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot znajdziecie popularne marki elektronicznej rozrywki takie jak: Fallout, Assassin’s Creed, Wiedźmin 3 Dziki Gon, Dying Light oraz epickie i kultowe światy fantasy i SF.

Gdzie nas znaleźć?

Stoisko Good Loot będzie się znajdować w strefie merchandise w hali 5.2. na miejscu B064. Kierujcie się na czerwono - biało - czarne logo na horyzoncie! Pamiętajcie, przed wyruszeniem w drogę zawsze najlepiej zebrać drużynę! Na naszym stoisku przygotujemy piekielnie dobre oferty sprzedaży w pakietach