swIX

Czekając na IX część Star Wars...

07.08.2018

Cześć!

Na dziś mamy dla Was słów kilka o gwiezdnym uniwersum oraz garść tegorocznych nowości z asortymentu Star Wars. Atmosfera wokół IX części powoli gęstnieje. Czekamy na pierwszy klaps, który wprowadzi całą machinę produkcyjną w ruch. W lipcu pojawiły się już nawet pierwsze plotki o rozpoczęciu prac nad filmem, ale bardzo szybko je zdementowano. Falstart nie był jednak tak wielki, bo właśnie potwierdzono, że 1 sierpnia w Londynie nowy epizod wejdzie w fazę realizacji. Mamy też potwierdzoną obsadę:

 

Daisy Ridley - Rey                                 Adam Driver - Kylo Ren / Ben

John Boyega - Finn                               Oscar Isaac - Poe Dameron

Lupita Nyong’o - Maz Kanata               Domhnall Gleeson - Hux

Kelly Marie Tran - Rose                         Joonas Suotamo - Chewbacca

Billie Lourd - Connix                             Naomi Ackie

Richard E. Grant                                    Keri Russell

Mark Hamill - Luke                                Anthony Daniels - C-3PO

Billy Dee Williams - Lando                   Carrie Fisher - Leia

 

Jest Luke, ale czy powróci jedynie we wspomnieniach, czy jako projekcja mocy, czy w jakikolwiek inny sposób, tego nie wiemy. Jeśli chodzi o zmarłą Carrie Fisher, twórcy uszanowali jej wkład w uniwersum Star Wars i nie sięgnęli po żadne podmianki aktorek. Po prostu w IX części zostanie wykorzystany materiał nagrany z Leią podczas poprzedniego epizodu.  Zwróciliście uwagę, że powraca też “oryginalny” Lando? Billy Dee Williams, zgodnie z ostatnimi plotkami, znalazł się w obsadzie filmu.

Premiera w grudniu przyszłego roku. Do tego czasu będziemy bacznie przyglądać się wszystkim doniesieniom z planu i przyszykujemy jakieś epickie łupy dedykowane nowemu epizodowi.

Pozostaje nam jedynie czekać? Otóż, liczymy, że przed premierą IX epizodu na platformie streamingowej Disneya pojawi się nowy sezon animowanego serialu The Clone Wars. Znani i lubiani bohaterowie powrócą po 5-letniej nieobecności z serią 12 odcinków. Dowiedzieliśmy się o tym podczas ostatniego Comic-Conu w San Diego.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć prezentowanego tam materiału, oto on.

Serial wspominamy bardzo dobrze, oglądaliśmy go z przyjemnością. Jak było z Wami? Widzieliście pierwsze serie? Tęsknicie?  

Po tak miłej informacji pozostaje nam jedynie podrzucić Wam kilka pomysłów na poszerzenie kolekcji gadżetów ze świata Star Wars.

Star Wars Light Sabers T-Shirt

Jasna strona w odwiecznym konflikcie ze swoim mrocznym wydaniem zdobią front koszulki z naszego nowego asortymentu. Nie sympatyzujemy z żadną ze stron (oficjalnie), ale chylimy czoła przed potęgą Mocy.

Star Wars Japan Style Snapback

Ponieważ lubimy nieoczywiste przekazy, ukryte motywy, kody tylko dla wtajemniczonych zorganizowaliśmy dla fanów gwiezdnego uniwersum tę genialną czapeczkę. Gadżet jednoznacznie manifestuje sympatię dla świata Star Wars, z tym że w japońskiej wersji językowej.Star Wars Vehicles Ankle Socks

Oto skarpetki dedykowane statkom kosmicznym z gwiezdnej sagi. Specjalnie dla fanów odpoczywających w krainach bliskich klimatem z Tatooine zostały skrócone proporcjonalnie do skaczącej temperatury.

Stormtrooper Light DV

Przed Wami jasny punkt na liście gadżetów z ciemnej strony mocy. Lampa led, działająca na łączu USB, to kolejne akcesorium poświęcone dzielnemu wojakowi Imperium. Przed tym szturmowcem stoi konkretne zadanie - dawać radochę i trochę światła.

 

Niech łupy będą z Wami!

 

Newsletter