jesien1140

Bluzy, czyli jesień z Good Lootem

07.11.2019

We dzisiejszym wpisie produktowym chcemy pokazać Wam różne warianty bluz z naszego arsenału. W tym celu przemierzymy 5 światów z popkulturowego gwiazdozbioru! Przedpremierowo pokażemy Wam także dwa całkiem świeże łupy, które lada moment wejdą do sprzedaży stacjonarnej i online.

Zaczynamy od nowości ze świata gry Assassin's Creed. Bluza z kolekcji Legacy nawiązuje wzorem do dotychczasowych wcieleń animusa. Logo w 9 odsłonach umieszczono na plecach, z przodu natomiast znajduje się dyskretny symbol uniwersum i ukośny zamek. Całość wieńczy kontrastowy kaptur o charakterystycznym kroju. Sztos!

Jeśli macie ochotę na więcej łupów w klimacie skrytobójczego uniwersum, zachęcamy Was do przejrzenia starszych kolekcji. Na pewno znajdziecie tam inne bluzy- równie epickie.

 

Kolejna bluza to już klasyka wśród produktów dla graczy. Na pierwszy rzut oka zauważalne są takie elementy projektu, jak militarny kolor khaki, kaptur z czerwonymi sznurkami i zamek przedzielający przednią kieszeń. Jednak wprawne oko gracza szybko wyłapie dyskretne detale... Naszywkę na rękawie z uniwersum Mafii oraz rzymską cyfrę III na piersi. I wszystko staje się jasne. 

 

W naszych zbiorach mamy kilka różnych bluz na licencji z Star Wars. W dzisiejszym zestawieniu zdecydowaliśmy się przypomnieć Wam model z długą geekowską tradycją, sięgająca późnych lat 70. Bluza (bez zamka i kaptura) dostępna jest w kolorze szarozielonym z rozległą aplikacją na piersi. Znajdziecie na niej kultową postać, którą jednak trudno spotkać w najnowszych epizodach… 

Od tego gadżetu bije moc, to Yody sprawka być musi. 

Czy fani gearsów pamiętają, że w gamerskiej kolekcji Good Loota znajdują się akcesoria na licencji tytułu? Wśród łupów z symbolem Gears of War 4 znajdziecie między innymi czarną bluzę z kapturem. Charakterystyczne logo Red Omen wspaniale kontrastuje z ciemnym tłem. Także zamek, sznurki przy kapturze i jego wnętrze komponują się kolorystycznie z krwawym emblematem. 

 

Na koniec zostawiliśmy dla Was nowy łup na licencji World of Tanks. To czarna, rozpinana bluza z kapturem o ascetycznym designie. Rozpoznawalne logo pancernego uniwersum znajdziecie na plecach, a na piersi minimalistyczne emblematy z pola bitwy.  Wiemy jednak, że w prostocie leży siła, a w cyfrowych zmaganiach liczą się jedynie romby, kwadrat i trójkąt… 

Jeśli powiało Wam chłodem, wiecie co należy zrobić. Macie już pełen ogląd na nasz asortyment - teraz tylko wystarczy wybrać coś dla siebie lub złupić wszystko.

PS.Pamiętajcie też o nowych produktach, który lada moment wejdą do dystrybucji.

 

Newsletter