nowośćpolecany
Assassin's Creed Legacy snapback

Gadżety z uniwersum Assassin’s Creed powiększyły swoje zastępy o kolejny, skrytobójczy łup. Czapka z daszkiem w kontrastowym zestawieniu kolorystycznym przyciąga uwagę. Czerwony daszek i przeszycia świetnie komponują się z głęboką czernią na pierwszym planie. Na przodzie czapeczki znajdziecie także dyskretny, metalowy emblemat z logo całej serii. Kompozycja pozornie minimalistyczna, ale ze względu na dobór kolorów, wyróżnia się z tłumu.

nowość
Marvel Punisher Doubleside Beanie

Jedno spojrzenie na jesienne akcesorium wystarczy, aby rozpoznać gadżet od Marvela. Dwustronna czapka sygnowana jest przez dwóch bohaterów komiksowego uniwersum. Na czarnej warstwie materiału odnajdziecie groźny symbol zemsty Punishera, czerwona strona skrywa natomiast inicjały mściciela z Hell’s Kitchen. Zapraszamy do łupienia fanów wirtuozerii Franka Castle’a i Matta Murdock.

nowość
Pac-Man Blinky Ghost Hat

Ten jesienno-zimowy gadżet pochodzi z cyfrowego uniwersum kultowej gry. Czapka z pomponami i rozbieganym wzrokiem to nic innego, jak fanowska wariacja na temat arcywroga Pac-Mana. Tak, tak… to Blinky, czyli znany Wam czerwony duch. Zwróćcie uwagę na detale. Łup został zaprojektowany w zgodzie z oryginalną kolorystyką i klasycznym, rozpikselowanym wizerunkiem postaci.

nowość
Star Wars TIE Fighter Cap

Twórcy tego gadżetu wyszli z założenia, że czapka o bojowym kroju musi wyglądać dobrze w barwach Imperium. Wykonanie potwierdziło początkowe założenie, jednak dla wzmocnienia efektu na akcesorium znalazł się również myśliwiec TIE. Ciemna strona mocy kusi fanów uniwersum i zaprasza do łupienia gwiezdnych skarbów z prędkością 1200 km/h. Oznacza to, że stery TIE są gotowe do przejęcia kontroli. Zróbcie to z głową.

nowość
WH40K Winter Hat

Zimowa czapka zasiliła szeregi łupów na licencji Warhammera 40k. Fanowskie akcesorium wykonane jest z miłego i ciepłego materiału o fakturze futra. Na uwagę zasługuje też militarny krój uszatki i charakterystyczny skrzydlaty symbol Imperialnej Gwardii. Gadżet testowali Lodowi Wojownicy Valhalli i ochotnicy z Cadiańskiej Grupy Uderzeniowej. Obie jednostki wydały pozytywną opinię, klasyfikując akcesorium jako mrozoodporne.

Newsletter