World of Tanks

WoT Pattern Heat Reveal Mug

Pancerna strzelanka World of Tanks ma już całkiem pokaźną kolekcję gadżetów pod banderą Good Loota. Fani w każdej chwili mogą wybrać coś dla siebie zarówno wśród sezonowych łupów, jak i uniwersalnych akcesoriów. W nowych projektach znajdziecie kubek z aplikacją termoaktywną w zielone camo. Poznacie go po charakterystycznym wzorze w kształcie wozów bojowych i kolorowym, zmiennym logo.Kubek ceramiczny z aplikacją termoaktywną z serii World of TanksPojemność: 520 mlUwaga - Myć ręcznie.Nie należy myć w zmywarce!

WoT Protivostoyanie Heat Reveal Mug

W kolekcji World of Tanks pojawiły się nowe, licencjonowane gadżety. Już teraz możecie zgarnąć kubek z aplikacją termoaktywną, który przeniesie Was w sam środek pancernej potyczki. Akcesorium wystarczy wypełnić gorącym płynem, aby poczuć ogień walki. Dym i pożoga witają serdecznie w świecie gry.Kubek ceramiczny z aplikacją termoaktywną z serii World of TanksPojemność: 520 mlUwaga - Myć ręcznie.Nie należy myć w zmywarce!

WoT Tiger Heat Reveal Mug

Ciężki kaliber kubków z World of Tanks wjechał do bazy Good Loot. Jako, że jest to kubek z aplikacją termoaktywną, po zalaniu go wrzątkiem oprócz pancernego tygrysa pojawi się na nim też potężny kot zmierzający w stronę wroga. Kubek o pojemności 520 ml to strategicznie dobry wybór na zarówno podczas kolejnych starć w World of Tanks jak i na wieczorny relaks z herbatką.Kubek ceramiczny z aplikacją termoaktywną z serii World of TanksPojemność: 520 mlUwaga - Myć ręcznie.Nie należy myć w zmywarce!