Funko POP

polecany
POP Keychain: BPWF - Namor

Wróć do Królestwa Wakandy z kilkoma ze swoich ulubionych wojowników. Namor jest gotowy, by towarzyszyć Ci w każdej przygodzie. Zbierz go, aby skompletować swój zestaw z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu.Winylowy brelok ma około 10 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Liverpool - Mohamed Salah

Reprezentuj swoją drużynę w podróży z Mohamedem Salahem, napastnikiem Liverpoolu. Zbierz wszystkich swoich ulubionych piłkarzy Liverpoolu jako Pops! i breloki do kluczy!Winylowy brelok ma około 10 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Marvel Venom - Hulk

Hulk jest gospodarzem Venoma w tym breloku Pop!. Duet jest gotowy, aby przedrzeć się przez twoją kolekcję Marvel Venom lub iść z tobą na codzienne przygody.Winylowy brelok ma około 8 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Marvel Venom - Iron Man

Iron Man jest gospodarzem Venoma w tym breloku Pop! Duet jest gotowy, aby przedrzeć się przez twoją kolekcję Marvel Venom lub iść z tobą na codzienne przygody.Winylowy brelok ma około 8 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Minions 2 - Kung Fu Kevin

Gru jest na misji, aby udowodnić, że jest prawdziwym materiałem na superzłoczyńcę. Przygotuj się na własne przygody z tym breloczkiem Pop! Kung Fu Kevin z Minionków 2: Wejście Gru.Winylowy brelok ma około 8 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Minions 2 - Pajama Bob

Gru jest na misji, aby udowodnić, że jest prawdziwym materiałem na superzłoczyńcę. Przygotuj się na własne przygody z tym breloczkiem Pop! Pajama Bob z Minionków 2: Wejście Gru.Winylowy brelok ma około 8 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Minions 2 - Pet Rock Otto

Gru jest na misji, aby udowodnić, że jest prawdziwym materiałem na superzłoczyńcę. Przygotuj się na własne przygody z tym breloczkiem Pop! Pet Rock Otto z Minionków 2: Wejście Gru.Brelok ma około 8 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Minions 2 - Roller Skating Stuart

Gru jest na misji, aby udowodnić, że jest prawdziwym materiałem na superzłoczyńcę. Przygotuj się na własne przygody z tym breloczkiem Pop! Roller Skating Stuart z Minionków 2: Wejście Gru.Winylowy brelok ma około 8 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

polecany
POP Keychain: Star Wars - Boba Fett

Świętuj fandom Star Wars z breloczkiem Pop! przedstawiającym Bobę Fetta. Boba jest gotowy towarzyszyć Ci podczas różnych przygód związanych z polowaniem na nagrody.Winylowy brelok ma około 8 cm długości.Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.