Rick and Morty

nowość
RAM Oh The Fire Ankle Socks

Rick i Morty na dobre rozgościli się w składzie łupów Good Loota. Na fanów czekają klasyki z tej kolekcji oraz epickie nowości. Skarpetki z podobizną Sancheza i Smitha juniora już są dostępne i ściągają uwagę fanów hipnotyzującym wzorem. Znajdziecie tu charakterystyczną dla serii zieleń oraz kultowe postaci, które rozpływają się w międzywymiarowej zupie.

polecany
Rick and Morty "Rick" Ankle Socks (wersja czarna)

Serial Rick i Morty w fazie konceptu miał być parodią Powrotu do przyszłości. Wygląd Ricka jest więc inspirowany kreacją doktora Emmetta Browna. I tu raczej podobieństwa się kończą. I dobrze, bo uwielbiamy Ricka za bycie sobą. Jeśli macie ochotę trochę pokontemplować wizerunek ulubionego bohatera, łapcie skarpetki z 50 twarzami Ricka (coś koło tego).

polecany
Rick and Morty Ankle Socks (wersja zielona)

Uwaga! Znajome twarze w skarbcu geeka. Przed Wami, na prawej skarpetce, znany i szanowany naukowiec Richard Sanchez. Na lewej skarpetce gościmy natomiast młodego Mortimera Smitha, który dzielnie wspiera Ricka w prowadzonych badaniach naukowych. Zwróćcie uwagę na kolorystykę prezentowanego akcesorium. Zielono-żółte camo przywodzi na myśl fascynujące portale międzywymiarowe i ogórki kiszone.