Rick and Morty

nowość
RAM Pickle Beanie Hat

Uwaga! Przygotowaliśmy aktualizację gadżetów na licencji serialu Rick i Morty. W składzie znajdziecie kilka nowości, w tym czapkę na jesienne chłody pod wezwaniem Ogóra Ricka. Intensywnie zielone elementy i imponujących rozmiarów pompon wyróżniają akcesorium na tle kolekcji.

nowość
RAM Pickle Rick Space Baseball Hat

Ogór Rick powraca do naszego składu łupów w wielkim stylu. Dla fanów show przygotowaliśmy kilka nowych perełek na licencji tytułu, między innymi to kosmiczne akcesorium w retro wydaniu. Czapeczka z daszkiem dostępna jest w czerwonym kolorze vintage, z widocznymi przetarciami. Na pierwszym planie znajdziecie Ricka pod postacią mitycznego mściciela Solenya. Tył czapeczki zdobi natomiast kultowe logo najlepszej animacji na świecie.

polecany
Rick and Morty Baseball Hat

Mamy dla Was kolejny, licencjonowany rekwizyt od Ricka i Mortiego. Do zgarnięcia jest zielona czapeczka z daszkiem.Gwarantujemy świetną stylówkę - jeansowa faktura, przetarcia i wybarwienia oraz podobizny bohaterów z ich klasycznymi minami. Zapewniamy, że to absolutnie oryginalni Rick i Morty, nie żadne tam podróbki z Cytadeli.