Warhammer

WH40K - Astra Militarum combat cap

Czapka Astra Militarum powiększa kolekcję gadżetów z uniwersum Warhammer 40k o gwiezdny łup. Fason sprzyja bojowym nastrojom, warto przekuć je na serię zwycięstw – w grze i w realnym świecie.

WH40K - Combat Cap v. 2

Wśród gadżetów z Warhammera 40k panuje wybitnie militarny nastrój. Czapka dedykowana oddziałowi 802 Astra Militarum musi budzić respekt i podtrzymywać morale kosmicznych wojowników. Świetnie wykonana, z wyszywanym logo, z pewnością zadowoli niejednego fana.

WH40K Military Beanie (One size fit all, regulated)

Chwała Imperialnej Straży! Oddziały wojskowe z uniwersum WH40K doczekały się kolejnego gadżetu z naszeg skarbca. Czapka utrzymana w militarnej stylistyce z zacnym logo Astra Militarum to propozycja dla fanów Warhammera, podgrzewająca atmosferę tej jesieni.

nowość
WH40K Winter Hat

Zimowa czapka zasiliła szeregi łupów na licencji Warhammera 40k. Fanowskie akcesorium wykonane jest z miłego i ciepłego materiału o fakturze futra. Na uwagę zasługuje też militarny krój uszatki i charakterystyczny skrzydlaty symbol Imperialnej Gwardii. Gadżet testowali Lodowi Wojownicy Valhalli i ochotnicy z Cadiańskiej Grupy Uderzeniowej. Obie jednostki wydały pozytywną opinię, klasyfikując akcesorium jako mrozoodporne.

Newsletter