Far Cry 6

nowość
FC6 Ankle Socks

Witamy na Yarze! Far Cry 6 zabiera nas na trudną misję w gorącym klimacie. Graczy czeka ciężka walka z dyktatorem i to w partyzanckich warunkach. Dlatego też przygotowaliśmy zgrabną paczkę z podręcznymi łupami na licencji tytułu. W rozległym, otwartym świecie 6 części z pewnością przydadzą się wygodne skarpetki do kostki w tropikalnej kolorystyce.

nowość
FC6 Crest Heat Reveal Mug

6 odsłona bestsellerowej gry Far Cry zabiera nas w podróż do gorącej Yary - fikcyjnego państwa rządzonego przez dyktatora. To wyprawa po wolność w kolorowym, tropikalnym stylu. Wystarczy rzut oka na łupy, aby poczuć klimat rodem z Hawany.

nowość
FC6 Libertad Snap Cap

Kultowy Far Cry w 6 części łączy tropikalną przygodę z walką o władzę. Ruch oporu kontra bezlitosny dyktator - kto będzie górą? Oczywiście sprawiedliwość zawsze stoi po stronie gracza, więc już możecie nagrodzić swoje wysiłki w walce o wolność. W puli łupów Good Loota znajdziecie czapkę z daszkiem na licencji tytułu. Gadżet nawiązuje do kolorowej, streetartowej stylistyki. Na uwagę zasługuje zarówno nadruk na daszku w formie kolażu, jak i perfekcyjne przeszycie z hasłem LIBERTAD.

nowość
FC6 Wheel Keychain

Gracze w Far Cry 6 muszą najpierw wzniecić pożar, aby przywrócić ład na tropikalnej wyspie inspirowanej Kubą. Partyzantka to trudna, wojenna sztuka. Nie czas więc na drinki z palemką! Reżim sam się nie obali. Na zachętę mamy dla Was łupy na licencji tytułu. Metalowy, okrągły breloczek z ognistym symbolem przypomni Wam o trudach walki na gorącej Yarze.